Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 24 Kategoride 355 İçerik Bulunuyor.

Rüyada Küfür Etmek

Ana Sayfa » K » Rüyada Küfür Etmek

Rüyada küfür zenginliğe delalet eder.Zira ayeti kerimde şöyle buyurulur. (Çünkü) insan muhakkak taşkınlık eder.Kendisini müstağni görmekle) Bazen küfür zulme delalet eder. (Kâfirler ise hep o zalimlerdir.) Bazen ilacın fayda vermediği hastalığa delalet eder. ( Amma o küfre sa­panları ha uyarmışsın bunları hâ uyarmamışsın onlar birdir. İmana gel­mezler) 393 Kâfirlerin çokluğu kişinin bakmakla yükümlü olduğu kişilerin çokluğuna delalet eder.
Rüyada küfür zulümdür. Dini­nin fesada uğradığını gören kimse, saçmalık ve arsızlık yapar. Aynı şeklide saçmalık ve arsızlık yaptığını gören kimsenin dini fesada uğrar. Rüyada sap­kınlık içinde olduğunu gören kimse hataya düşer. Aynı şekilde hata yap­tığını gören kimse de sapkınlığa düşer. Bir topluluğun içinde dininin fasid olduğunu gören kimse, bir topluluğun yanında yalancı şahitlikte bulunur. Bir tabirde; küfür hakkın inkârına delalet eder. Küfür kendisine iyilikte bulunan kimseyi inkâr etmektir.

Bazen küfür ölümün eşiğine geldikten sonra hastanın iyileşmesine de­lalet eder. Küfür dinde fitneye ve insan öldürmeye delalet eder.

23 Eylül 2011 tarihinde eklenmiş ve 217 kez okunmuş.

Diğer Yorumlar

TemaFabrika